۲۱ خرداد ۱۴۰۳ 0 نظر

قیمت خانه در محله تاکسیرانی / برای خرید آپارتمان نوساز در منطقه ۱۴ چقدر باید هزینه کرد؟

1414


به گزارش خبرآنلاین ،تاکسیرانی یکی از محله‌های منطقه ۱۴ تهران است. آمارهای این حوزه نشان می‌دهد، قیمت مسکن در محله تاکسیرانی از ابتدای سال ۱۴۰۳ مسیری نوسانی را طی کرده است.

تجارت نیوز در خبری نوشت:داده‌های الوملک از نوسانات متوسط قیمت مسکن در این محله نشان می‌دهد، از فروردین تا ۲۰ اردیبهشت قیمت مسکن روندی صعودی داشته و از ۸۹ میلیون تومان به متری ۱۰۷ میلیون تومان رسیده است، اما پس از آن، کاهشی دو میلیون تومانی را پشت سر گذاشته است.

محله تاکسیرانی در بین دیگر محله‌های منطقه ۱۴ شهرداری تهران، افزایش قیمت بیشتری پیدا کرده است.

میانگین قیمت مسکن طی اردیبهشت در این محله، متری ۱۰۵ میلیون تومان برآورد می‌شود. با این حدود قیمتی می‌توان آپارتمانی ۶۰ متری و کلیدنخورده در این محله با مجموع قیمت ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خریداری کرد.

برج لوکس الهیه متری یک میلیارد قیمت خورد / شرط عجیب برای بازدید
ادامه مطلب

قیمت آپارتمان در محله تاکسیرانی

بررسی آگهی‌های فروش مسکن در محله تاکسیرانی نشان می‌دهد، متقاضیان برای خرید واحد مسکونی در این محله حداقل باید حدود سه میلیارد تومان بودجه در نظر داشته باشند.

برای مثال مالک آپارتمانی ۵۸ متری و ۱۶ ساله در محدوده گلستان، واحد خود را دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده است.

در اختیار داشتن بودجه سه تا چهار میلیارد تومان، فایل‌های بیشتری را در سبد خرید متقاضیان قرار می‌دهد. اکنون واحدی ۵۰ متری در بلوار ابوذر که ساخت آن به سال ۱۳۸۳ بازمی‌گردد، سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین برای آپارتمان ۶۳ متری و قدیمی‌ساخت دیگری در علامه امینی، قیمتی معادل سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان تعیین شده است.

 اقساط وام مسکن ملی پلکانی می‌شود/ وجود ٢ میلیون مسکن روستایی فرسوده در کشور
ادامه مطلب

اگر متقاضیان قصد خرید خانه نوساز با متراژ بالاتر از ۹۰ متر را در این محله داشته باشند، باید حداقل بودجه‌ای معادل ۶ میلیارد تومان را در اختیار داشته باشند.

۲۱۷منبع

آخرین مطالب
راه اندازی سامانه سوت زنی برای مشاوران املاک
ادامه مطلب

پیام بگذارید