mohammad20000 ۲۴ آذر ۱۴۰۲ 0 نظر

اجاره عجیب آپارتمان‌های نزدیک مترو پرند + جدول

اجاره عجیب آپارتمان‌های نزدیک مترو پرند + جدول


آپارتمان ۶۳ متری دیگری با اضافه شدن عبارت مترو به فایل‌های مسکونی پرند اضافه شده است. بودجه مورد نیاز برای اجاره این یکی شامل ۲۵۰ میلیون به‌عنوان پول پیش می‌شود و کنار آن مستاجر باید ماهانه یک میلیون تومان هم به عنوان کرایه‌خانه کنار بگذارد.
اجاره آپارتمان ۹۰ متری در فاز صفر پرند طبق اطلاعاتی که صاحبخانه ارائه کرده، شامل ودیعه ۳۱۰ میلیونی می‌شود و مستاجر باید ماهی سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان نیز کرایه‌خانه پرداخت کند. عمر بنا این واحد به کمتر از یک سال می‌رسد و علاوه بر آسانسور و انباری با پارکینگ به مستاجر تحویل داده می‌شود.

آپارتمان ۱۲۲ متری در همان حوالی یکی دیگر گزینه‌هاست که مستاجر برای اجاره آن باید نیم‌میلیارد به‌اسم رهن کامل کنار بگذارد. بااینکه واحد طبقه سوم قرار دارد، اما در ساختمان خبری از آسانسور نیست و عمر بنا آن به هفت سال می‌رسد.

تهرانپارس هم اعیان‌نشین شد / اجاره ۶۵ میلیونی یک واحد در شرق تهران!
ادامه مطلب

اجاره آپارتمان در پرند مثل اوضاع بازار خریدوفروش این شهر، تحت‌تاثیر عامل مهمی به‌اسم موقعیت واحد قرار می‌گیرد. به‌شکل سنتی معمولا قیمت مسکن در فازهای یک، دو و صفر نسبت به فازهای جدید این شهر بیشتر است و تقریبا همین وضعیت را در بازار اجاره‌بها این شهر مشاهده می‌کنیم. طوریکه ممکن است اجاره آپارتمان در فاز شش پرند که درمقایسه با سایر فازهای این شهر فاصله بیشتری تا تهران دارد، اختلاف معناداری پیدا می‌کند.

اجاره آپارتمان ۷۲ متری در پرند به‌عنوان مثال شامل پول پیش ۵۰ میلیونی می‌شود و صاحبخانه انتظار دارد مستاجر ماهی سه میلیون اجاره خانه بدهد. در همان محدوده آپارتمان ۷۸ متری به فایل‌های قبلی اضافه شده که پول پیش مورد نیاز برای اجاره آن ۸۰ میلیون تومان تعیین شده و مستاجر باید خودش را برای پرداخت اجاره ماهانه دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی آماده کند. حالا اگر مستاجر بتواند رقم ودیعه را به ۱۵۰ میلیون افزایش بدهد از پرداخت اجاره ماهانه معاف می‌شود.

خبر مهم وزیر راه درباره بازار مسکن/ این‌گونه منتظر ریزش قیمت‌ها در بازار مسکن باشید
ادامه مطلب

اجاره آپارتمان ۷۵ متری در فاز چهار که نسبت به فازهای پنج و شش فاصله کمتری تا تهران دارد، دقیقا ۱۰۰ میلیون تومان آب می‌خورد؛ علاوه بر این اجاره ماهانه آن یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است.منبع

آخرین مطالب
وام ساخت مسکن روستایی ۳۵۰ میلیون تومان شد
ادامه مطلب

پیام بگذارید