mohammad20000 ۱۷ آذر ۱۴۰۲ 0 نظر

صدور بیش از ۹۰۰۰ پروانه ساخت پروژه نهضت ملی طی یک ماه در پرند/ اهتمام جدی مدیریت شهری پرند برای پیشبرد امور نهضت مسکن ملی

صدور بیش از ۹۰۰۰ پروانه ساخت پروژه نهضت ملی طی یک ماه در پرند/ اهتمام جدی مدیریت شهری پرند برای پیشبرد امور نهضت مسکن ملی

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ دکتر مرادی با اعلام این خبر بیان داشت: تسریع و رفع موانع اداری برای احداث واحدهای مسکونی نهضت ملی با هدف تحقق تأمین مسکن برای مردم عزیز، با جدیت در دستور کار شهرداری پرند قرار دارد و از همین رو یک کارگروه ویژه در شهرداری بدین منظور، تشکیل شده است.

سرپرست شهرداری پرند در ادامه اضافه کرد: فرایند مذکور از زمان تشکیل پرونده، نزدیک به ۴ ماه به طول می‌انجامد اما با تدابیر درنظرگرفته‌شده، برای پروژه نهضت ملی مسکن پرند به نصف روز تقلیل یافته و نهایتاً پس از ۲ روز از تکمیل مدارک، پروانه ساختمان صادر می‌شود.

مرادی خاطرنشان کرد: این پیشرفت مهم طی یک ماه اخیر، حاصل همکاری و مساعدت شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند برای پیشبرد اهداف پروژه نهضت مسکن ملی و تلاش همکارانمان در معاونت شهرسازی شهرداری بوده که در نوع خود بی‌سابقه است.

سناریو عجیب برای افزایش قیمت مسکن/ الحسینی: بازی افزایش قیمت را این‌گونه به‌هم بریزید
ادامه مطلب

سرپرست شهرداری پرند در خاتمه تصریح کرد: سعی داریم تا این روند را برای تمامی موارد و سایر ساخت‌وسازها در کلیه فازها لحاظ کنیم و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پروانه‌های ساختمانی را صادر نماییم.

٢٢٣٢٢٣منبع

پیام بگذارید