mohammad20000 ۲۸ آبان ۱۴۰۲ 0 نظر

با ۱۰۰ میلیون تومان در کجا می‌توان خانه رهن کرد؟/ جدول قیمت

با ۱۰۰ میلیون تومان در کجا می‌توان خانه رهن کرد؟/ جدول قیمت

اگر قصد اجاره یک خانه دوخوابه در ارومیه را دارید،گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه ۸۰ تا ۲۵۰ متری در ارومیه با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک واحد دو خوابه در خیابان امین دیانت را دارید، یک واحد ۱۲۰ متری ۱ ساله که پارکینگ،آسانسور،انباری دارد را با رهن ۳۰۰ میلیونی و اجاره ۸ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در آزادگان۲ هستید می‌توانید یک خانه دو خوابه ۱۱۵ متری که انباری،پارکینگ دارد را با رهن ۱۵۰ میلیون و اجاره ۶ میلیون تومانی در آزادگان۲ کرایه کنید.

اگر واحدی در شهرک ولیعصر مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۸۸ متری است و دو خوابه و آسانسور دارد را با رهن ۱۰۰ میلیون و اجاره ۳ میلیون تومانی در شهرک ولیعصر برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در خیابان فارابی با متراژ ۱۰۰ متری ۹ ساله که انباری،پارکینگ دارد را با پول پیش ۱۰۰ میلیون و اجاره ۷ میلیون تومانی در خیابان فارابی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در خیابان فدک به دنبال خانه دو خوابه هستید باز یک واحد با متراژ ۲۰۰ متر که انباری،پارکینگ دارد را با پول پیش ۱۵۰ میلیون و اجاره ۱۵ میلیون تومانی در خیابان فدک کرایه کنید.

اگر به دنبال خانه دو خوابه در خیابان فاضل هستید، باز یک واحد با متراژ ۱۰۰ متری ۸ ساله که پارکینگ،انباری،آسانسور دارد را با پول پیش ۱۰۰ میلیون و اجاره ۷ میلیون تومانی برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین باز واحدی با متراژ ۸۰ متری که در سال ۱۳۹۵ ساخته شده است و دو اتاق خواب و پارکینگ،انباری،آسانسور دارد را با پول پیش ۴۰۰ مییون و اجاره ۳ ملیونو ۵۰۰ هزار توانی در خیابان قدرتی کرایه کنید.

اگر به دنبال واحد بزرگتری هستید باز یک واحد در آزادگان۱ با متراژ ۲۵۰ متر که دارای، انباری، پارکینگ دارد را با رهن ۵۵۰ و اجاره ۱ میلیون تومانی برای اجاره این خانه در آزادگان۱ باید پرداخت کنید.

هزینه رهن و اجاره خانه دو خوابه در ارومیه
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان)
خیابان امین دیانت ۱۲۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۴۰۱ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۸٬۰۰۰٬۰۰۰
آزادگان۱ ۲۵۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۹۱ ۵۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰
آزادگان ۲ ۱۱۵ ۲خوابه،آسانسور ۱۳۹۶ ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ۶،۰۰۰،۰۰۰
شهرک ولیعصر ۸۸ ۲خوابه،آسانسور ۱۳۹۷ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۳٬۰۰۰٬۰۰۰
خیابان فارابی ۱۰۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۹۳ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷٬۰۰۰٬۰۰۰
خیابان فدک ۲۰۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۹۸ ۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
خیابان فاضل ۱۰۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۳۹۴ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷٬۰۰۰٬۰۰۰
خیابان قدرتی ۸۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۳۹۵ ۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۳٬۵۰۰٬۰۰۰

۲۲۳۲۲۵منبع

 مترو، خانه‌های پرند را گران می‌کند؟ / جدول قیمت‌ها
ادامه مطلب

پیام بگذارید