mohammad20000 ۱۴ آبان ۱۴۰۲ 0 نظر

قیمت خانه در دهکده المپیک چقدر است؟

قیمت خانه در دهکده المپیک چقدر است؟


دهکده المپیک یکی از محله‌های خوش آب و هوایی است که در شمال غربی شهر تهران و منطقه ۲۲ شهرداری قرار دارد. دهکده المپیک در ابتدا جزئی از منطقه ۵ شهرداری تهران یا منطقه کن بود که پس از تقسیمات بعدی و جداسازی محلات، با تاسیس منطقه ۲۲ شهرداری تهران به این منطقه پیوسته است.

دلیل نامگذاری این محله، بازی‌های آسیایی سال ۱۹۷۴ بود که در این منطقه برگزار شد و در حقیقت ورزشکاران در این محله سکونت داشتند و پس از اتمام بازی‌ها تصمیم بر این شد که در این محل مجتمع‌هایی مسکونی ساخته شود.

دهکده المپیک به دلیل سکوت و آرامش قابل توجهی که از آن برخوردار است و به‌دلیل وجود امکانات آموزشی و تفریحی جزو گزینه‌های بسیاری از افراد برای خرید مسکن قرار دارد. همچنین در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاران زیادی به این محله جذب شده‌اند.

متقاضیان خانه بخوانند / مسکن کارگری به کجا رسید؟
ادامه مطلب

آگهی‌های مسکن این منطقه نشان می‌دهد قیمت خانه در دهکده المپیک از حدود متری ۶۰ میلیون تومان شروع می‌شود و در برخی تا متری ۱۲۰ میلیون تومان نیز می‌رسد.

در ضلع شرقی این محله باغ‌ها و رودخانه کن قرار دارد و ضلع شمالی آن به رشته کوه‌های البرز متصل می‌شود. این محله همچنین از ضلع جنوبی به اتوبان همت ختم می شود.

با این وجود بهترین و راحت‌ترین مسیر دسترسی به این محله اتوبان شهید همت است که از شرق به غرب آن ختم می شود. مسیر این محله از سمت جنوب به شمال با اتوبان آزادگان ادغام می شود. دهکده المپیک به صورت اختصاصی از ایستگاه BRT و مترو برخوردار نیست.

۲۳۳۲۲۰منبع

آخرین مطالب
پیش‌بینی مهم مشاوران املاک درباره قیمت مسکن در سال جدید/ افزایش شدید قیمت مسکن در راه است؟
ادامه مطلب

پیام بگذارید