mohammad20000 ۷ آبان ۱۴۰۲ 0 نظر

قیمت خانه در محله ایرانشهر / محله‌ای با محدوده قیمت گسترده!

قیمت خانه در محله ایرانشهر / محله‌ای با محدوده قیمت گسترده!


ایرانشهر قدیمی‌ترین محله تهران است که در جنوب شرقی و ناحیه ۱ منطقه ۶ شهرداری تهران قرار دارد.

این محله از شمال به بلوار کریم خان زند، از جنوب به خیابان انقلاب، از سمت غرب به خیابا قرنی و از سمت شرق به خیابان مفتح جنوبی ختم می‌شود.

محله ایرانشهر در گذشته به خیابان قرنی یا خیابان فیشر شناخته می‌شد که در آن باغ بسیار بزرگی قرار داشت که متعلق به این شخص بود.

تازه ترین قیمت رهن و اجاره خانه در تهران/ از نارمک و سبلان تا جردن و نیاوران

به دلیل وجود امکانات و دسترسی بسیار خوب در این محله اهالی و ساکنین با مشکل خاصی روبه رو نیستند؛ چند ساختمان اداری در این محله واقع شده است که برای پیش برد امور ساکنین این محله بسیار لازم و اثرگذار است.

جهش دوباره قیمت مسکن دور از ذهن نیست
ادامه مطلب

مشکلات سکونت در این محله به مشکلات زندگی در مرکز یک کلانشهر بازمی‌گردد و با وجود دسترسی و امکاناتی که باعث جذابیت آن برای برخی شده است، برای برخی دیگر عاملی برای دوری از آن است. اما با وجود این شرایط کف و سقف قیمت آپارتمان در محله ایرانشهر در چه محدوده‌ای قرار دارد؟
قیمت آپارتمان در محله ایرانشهر

مشاوران املاک محله ایرانشهر می‌گویند قیمت‌ها در این حدوده از طیف گسترده‌ای برخوردار است و همچنین متراژ واحدهای مسکونی نیز از از موارد گوناگونی برخوردار است.

آگهی‌های مسکن ایرانشهر نشان می‌دهد قیمت آپارتمان در این منطقه از متری ۵۰ میلیون تومان آغاز می‌شود و تا متری حدود ۱۳۵ میلیون تومان می‌رسد.

محله ایرانشهر به دلیل نزدیکی به میدان انقلاب و میدان فردوسی از دسترسی خوبی به سایر محله‌های شهر تهران دارد، ولی رفت و آمد با اتومبیل شخصی با محدودیت‌هایی روبه‌رو است، این محله در طرح ترافیک زوج و فرد قرار دارد و باید برای تردد در این محله از طرح سالانه عبور و مرور استفاده کرد.

مسکن کارگری ارزان نشده، اسمِ رکود را «کاهش قیمت» نگذارید!
ادامه مطلب

۲۳۳۲۲۰منبع

پیام بگذارید