mohammad20000 ۲۵ مهر ۱۴۰۲ 0 نظر

مسکن به کما رفت؟/ کاربران خبرآنلاین: جرات نمی‌کنیم خانه را برای خرید و رهن پیگیری کنیم

خبر مهم وزیر راه درباره بازار مسکن/ بذرپاش: این‌گونه منتظر سقوط قیمت مسکن باشید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده است قیمت مسکن کاهش یافته و این روند ادامه دارد.

هر چند مهرداد بذرپاش رسما اعلام کرده است قیمت مسکن کاهش یافته اما از اذرماه سال گذشته تا کنون آمار قیمت مسکن اعلام نشده است.

در همین رابطه در نظرسنجی‌ای که تحت عنوان شما از کاهش قیمت مسکن در بازار چیست؟ آیا چنین مشاهده‌ای دارید و با توجه به اعلام وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه این روند ادامه‌دار است، سیگنالی دال بر کاهش قیمت مسکن مشاهده می‌کنید ؟، کاربران خبرآنلاین دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

یکی از کاربران خبرآنلاین نوشت: ایجاد رکود در تمام بخش ها با کاهش شدید قدرت خرید مردم و گسترش فقر بزرگترین اتفاق است.

ماجرای اقساط ۳۵ میلیونی برای وام مسکن ۲ میلیاردی/ اقساط وام مسکن در شیوه پلکانی چقدر می شود؟
ادامه مطلب

کاربر دیگری عنوان کرد: مسکن هم مثل بقیه بازارها در رکود به سر می بره. لطفا از دولتمردان بپرسید در حال حاضر کدوم بازار تو ایران رونق داره؟ بازار خودرو، مسکن، طلا، پوشک و حتی مواد غذایی در رکود به سر میبرند. این رکورد عمومی یعنی ضرر و زیان صنوف. یعنی تعطیلی و بیکاری بیشتر مردم.

کاربری متذکر شد: رکود قیمت ها را کاهش نمی دهد فقط تولید را کاهش و متوقف می کند. بیکاری را افزایش می دهد و عامل جهش قیمت ها در آینده است.

یکی از کاربران خبرآنلاین متذکر شد: هیچی ارزون نمیشه.

کاربر دیگری تصریح کرد: والا تجربه‌ای وجود نداره پارسال افسارگسیخته رفت بالا امسال دیگه کسی پول نداره و بازار دیگه تقاضا نداره. قیمت‌ها تا حد کمی افزایش پیدا کرده. حالا آقای بذرپاش میخواد دستاوردسازی کنه.

منتظر گرانی مسکن در ١۴٠٣ باشیم؟
ادامه مطلب

کاربری نوشت: از فشار روانی قیمت ها به انواع مرض ها دچار شده ایم. ما جرات نمی کنیم قیمت ماشین و خانه برای خرید و رهن و …. را پیگیری کنیم. همین استرس تمدید سال به سال از سر ما زیاد است.

کاربر دیگری عنوان کرد: با توجه به رکود حاکم بر بازار مسکن و قیمت بالای ساخت و ساز به نظر می رسد کمتر سرمایه در این بازار وارد می شود و لذا رکود باعث کاهش خرید شده و برخی افراد ناچار به کاهش قیمت شدند ولی این کل بازار مسکن نیست اشتباه نکنید.

یکی از کاربران خبرآنلاین متذکر شد: مسکن مدتی است در کما بسر می برد و کمتر خرید و فروش در آن جریان دارد و لذا افراد فکر می کنند که این رکود به معنی کاهش قیمت است در صورتی که اینگونه نیست.

خروج بازار مسکن از رکود کلید خورد؟
ادامه مطلب

کاربری یادآور شد: در محله ما که قیمت بالاتر رفته و هر ماه به صورت مداوم بالاتر میرود.

یکی از کاربران خبرآنلاین عنوان کرد: رکود خرید و فروش هست ولی قیمت‌ها بالا میرود. به قول اقتصاددان ها رکود تورمی داریم.

۲۲۳۲۲۵منبع

آخرین مطالب
آپارتمان‌های نقلی غرب تهران چند؟
ادامه مطلب

پیام بگذارید