mohammad20000 ۷ دی ۱۴۰۲ 0 نظر

 با ۳۰۰ میلیون کدام نقاط تهران می‌توان خانه رهن کرد؟

 با ۳۰۰ میلیون کدام نقاط تهران می‌توان خانه رهن کرد؟


بازار مسکن فعلا در رکود به سر می برد؛ هر چند در برخی از مقاطع زمانی در نیمه دوم سال، به یکباره و متاثر از برخی عوامل هیجانی، بازار تکانی هم می خورد؛ اما اکنون چند ماهی است که این رکود حاکم شده و خرید و فروش ها کم است و بخش اعظمی از اجاره نشین ها هم تقریبا جابجا شده اند.

قیمت رهن و اجاره مسکن چند سالی است که دیگر به روال سابق بسته به منطقه بندی ها و شمال و جنوب شهر عمل نمی کند بلکه هر منطقه، متقاضیان خود را دارد و یک خیابان در یک منطقه جنوب شهر، ممکن است رهن و اجاره ای برابر با برخی از مناطق شمالی و خوش نشین شهر داشته باشد.

متقاضیان خرید مسکن بخوانند/ اعلام جزییات برنامه دولت برای شکست قیمت مسکن
ادامه مطلب

بررسی های میدانی خبرنگار اقتصاد آنلاین نشان می دهد که برای اجاره یک واحد ۴۹ متری در سلسبیل، باید حداقل ۳۰۰ میلیون تومان پول بابت رهن پرداخت کرد.

واحد دیگر با متراژ ۳۵ متر که یک خوابه است و ۲۱ سال از ساخت آن گذشته شده است را در سلامت با ودیعه ۳۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۲۲ ساله با متراژ ۴۵ متر که دارای ۱اتاق خواب،انباری است در جوادیه این واحد را با رهن کامل ۳۰۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۵۰ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۱۷ ساله است و یک اتاق خواب دارد باید ۳۰۰ میلیون تومان برای این واحد در افسریه پرداخت کنید.

اگر واحد ۴۰ متری می‌خواهید باز واحدی که ۱ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل ۳۰۰ میلیون تومان در استاد معین برای اجاره آگهی شده است.

پشت پرده ورود چینی‌ها به بازار مسکن ایران/ منتظر شکست قیمت‌ها در بازار مسکن باشیم؟
ادامه مطلب

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل خانه ۳۰۰ میلیونی در مناطق مختلف تهران و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت،منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه ۳۰۰ میلیونی در مناطق مختلف تهران به دست می آورید.

۲۲۰۲۲۳منبع

آخرین مطالب
پیش‌بینی رییس اتحادیه املاک از قیمت اجاره در سال ۱۴۰۳/ میزان افزایش قیمت‌ها در چه سطحی خواهد بود؟
ادامه مطلب

پیام بگذارید